Zakup przemysłowej drukarki UV LED to dobra inwestycja.

Zakup przemysłowej drukarki UV LED to dobra inwestycja. Drukarki Maglev to jedne z najchętniej kupowanych urządzeń, których potencjał doceniają nie tylko właściciele nastawionych na ciągły rozwój agencji reklamowych, firm specjalizujących się jedynie w produkcji gadżetów oraz pracowni sitodrukowych, ale także artyści oferujący swoim klientom unikalne produkty do dekoracji domu. Wyjaśniamy, dlaczego warto postawić na drukarki Maglev. 

Czym wyróżniają się drukarki Maglev?

Drukarki UV LED przeniosły rynek usług drukarskich na zupełnie nowy poziom. Urządzenia marki Maglev to połączenie nowoczesnych technologii, najwyższej jakości komponentów oraz wyjątkowej wydajności i funkcjonalności, dzięki czemu są doceniane przez najbardziej wymagających klientów. Dzięki nim możliwe jest wykonywanie trwałych i odpornych na działanie różnych czynników niszczących nadruków na wielu powierzchniach, które nie wymagają wcześniejszego przygotowania. Wpływa to nie tylko na skrócenie czasu niezbędnego do wykonania danego projektu, ale pozwala też ograniczyć koszty związane z produkcją. Fotograficzna jakość wykonywanych nadruków w połączeniu z możliwością drukowania na nierównych powierzchniach oraz krawędziach różnych przedmiotów to dodatkowy atut zakupu drukarek Maglev. Dzięki wyjątkowej funkcjonalności tych urządzeń mogą być one wykorzystywane do wykonywania nadruków na m.in. szkle, drewnie, pleksi oraz skórze. 

Jakie parametry techniczne wpływają na funkcjonalność drukarek Maglev?

Innowacyjny system „lewitacji magnetycznej” to gwarancja najwyższej precyzji ruchu karetki drukującej. Dzięki magnetycznemu silnikowi liniowemu drukarki Maglev wyróżnia najwyższa precyzja ruchu na osi X. W porównaniu z innymi rodzajami drukarek, które stosowane są m.in. w druku wielkoformatowym, urządzenia marki Maglev zapewniają wyjątkową gładkość obrazu, która nie przekłada się na zmniejszenie prędkości druku. Nie bez znaczenia jest także zmniejszający zużycie energii 4 strefowy podsys, 8 kanałowy system kolorów, obsługiwanie 4 poziomów skali szarości, system automatycznego czyszczenia głowic oraz najwyższej jakości elektronika sterująca, która gwarantuje długą i bezawaryjną pracę nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu. Dzięki opcjom ustawień niestandardowych możliwe jest perfekcyjne dopasowanie pracy drukarek Maglev do indywidualnych potrzeb i specyfiki każdego projektu.

 

Nad Zalewem 10C Kraków 30-235 Polska

UP