Drukarki UV

Jeśli szukacie Państwo wydajnej drukarki UV do nanoszenia obrazu na różne materiały, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdziecie w niej bardzo precyzyjne drukarki Maglev i UVprinter wyposażone m.in. w systemy lewitacji magnetycznej oraz stoły próżniowe. Dzięki naszym urządzeniom będziecie w stanie nanieść obraz na powierzchnię o wymiarach 60 × 180 cm w druku dwustronnym CMYK-CMYK.


Jakie są korzyści z korzystania z drukarek UV?

Trudno wyobrazić sobie sprawną agencję reklamową, pracownię sitodrukową lub tampodrukową bez profesjonalnej drukarki UV. Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się na małą drukarkę, czy większy ploter do drukowania na skórze, to każde z tych urządzeń zagwarantuje Państwu nieocenione możliwości.

Drukarki UV doskonale sprawdzą się podczas wykonywania nadruków na przeróżnych materiałach i gadżetach reklamowych. Przykładowo przy pomocy drukarek UV można nanosić nadruki reklamowe na:

  • pendrivy,
  • płyty CD,
  • kubki,
  • zapalniczki,
  • karty plastikowe,
  • długopisy,
  • pudełka,
  • zawieszki.

Naniesione nadruki są odporne na rozciąganie i mają bardzo intensywne kolory. Możecie Państwo być pewni, że grafiki spełnią wszelkie oczekiwania Waszych klientów. Jeżeli macie zlecenie na druk wielkoformatowy, to sprzedawane przez naszą firmę plotery UV IQDEMY Maglev doskonale poradzą sobie z wydrukowaniem każdego rodzaju obrazu w doskonałej rozdzielczości nawet na 2-metrowych billboardach.


Możliwość druku na różnych materiałach

Oferowane przez nas produkty drukują na prawie wszystkich materiałach, a w szczególności na: plastiku, szkle, metalu, bawełnie, drewnie i ceramice. Drukarki UV LED potrafią drukować również na krawędziach przedmiotów oraz na nierównych powierzchniach.


Wysoka jakość i wytrzymałość druku UV

Korzystając z drukarek UV LED, zyskują Państwo nie tylko trwały nadruk odporny na działanie warunków atmosferycznych, ale również druk na tyle elastyczny, że doskonale nada się do przetłoczeń i zginania (przy zastosowaniu odpowiednich, elastycznych tuszy). Jesteśmy w stanie uzyskać taki efekt dzięki zastosowaniu specjalnej technologii, która polega na utwardzaniu polimerowych farb promieniowaniem ultrafioletowym emitowanym przez specjalne lampy.

Nad Zalewem 10C Kraków 30-235 Polska

UP