Drukarka do gadżetów

Szukacie Państwo sposobu na wyróżnienie swoich produktów? Chcielibyście zamieścić na akcesoriach firmowych dodatkowe informacje i atrakcyjne logo? W takim razie nasza drukarka do gadżetów może być dla Was idealnym rozwiązaniem. Urządzenie Uvprinter DUO jest stworzone do nanoszenia obrazu na wiele przedmiotów w tym samym czasie. Na jej szerokich stołach można zamieścić kilka artykułów np. zeszytów i obserwować jak drukarka nanosi obraz w kolorach z palety CMYK. Hybrydowa drukarka Uvprinter DUO jest w stanie nanosić grafiki z prędkością 20m2/h, dzięki czemu możecie Państwo wykonać dziennie setki druków!

Jakie artykuły można zadrukować z pomocą drukarki do gadżetów?

  • notesy,
  • teczki,
  • pudełka reklamowe,
  • długopisy,
  • przybory szkolne,
  • odzież.

Co sprawia, że warto wybrać naszą drukarkę do gadżetów?

Bardzo wytrzymałe głowice – drukarka wyposażona jest w głowice Ricoh 5 generacji. Urządzenia te gwarantują fotograficzną jakość obrazu. Są również odporne na uszkodzenia mechaniczne i można je płukać wodą.

Szerokość druku – nasza drukarka do gadżetów może nanosić obraz na 2-metrową powierzchnię.

Odporność na duże obciążenia – nasze urządzenie może utrzymać artykuły ważące nawet 150 kg. To czyni ją doskonałym narzędziem do nanoszenia druku na wiele produktów w tym samym czasie.


Dlaczego warto nanosić nadruki na gadżety?

Obecnie w Polsce zarejestrowane są ponad 3 miliony firm. Przy tak dużej konkurencji każdy dzień prowadzenia działalności gospodarczej wiąże się z walką o pozycję na rynku i szukaniem nowych sposobów na dotarcie do klientów. Aby wyróżnić się spośród setek, a nawet tysięcy podobnych działalności, przedsiębiorcy coraz chętniej kupują drukarki do gadżetów, dzięki którym mogą personalizować swoje artykuły reklamowe.

Największą zaletą nanoszenia nadruków na firmowe gadżety jest budowanie pozytywnego wizerunku marki. Informacje oraz kolory zamieszczone na przykład na długopisie sprawiają, że klienci zapoznają się z identyfikacją wizualną firmy i w efekcie łatwiej rozpoznają jej produkty w sklepach. Ponadto, klient, który dostaje darmowy artykuł reklamowy danej firmy, będzie w przyszłości bardziej skłonny zakupić jej artykuły.

Drukarka Hybryd DUO

fbb

 


 

POBIERZ ULOTKĘ

 


previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
Slider


 

UVprinter.pl Sp. z o.o.

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nad Zalewem 10C Kraków 30-235 Polska

UP