Druk na skórze

Jeśli szukacie Państwo drukarek do wykonywania nadruków na skórze, to w naszej ofercie znajdziecie plotery do niemal każdego rodzaju tego szlachetnego materiału. Dzięki nim otrzymacie doskonałą dokładność nanoszonego wzoru w kolorze z palety CMYK. Nadruk pracuje wraz z materiałem, jest odporny na ścieranie się i rozciąganie. Nasze plotery drukują na skórach powierzchniowo zamkniętych i otwartych, zarówno na tkaninach eko, jak i skórach regenerowanych czy anilinowych.

Co sprawia, że warto zdecydować się na druk na skórze?

Druk jest bardzo wytrzymały

Sposób nakładania farby na powierzchnię skórzaną jest bezinwazyjny. Nadruk nie niszczy jej struktury, a jedynie wnika głęboko w nią, tworząc bardzo wytrzymały obraz, który jest odporny na ścieranie, łuszczenie się i pękanie.

Można go łatwo wyczyścić

Druk, który znajduje się na skórzanej powierzchni, nie pochłania kurzu czy plam. Jeśli jednak dojdzie do poplamienia jego powierzchni, to wystarczy przetrzeć go zwilżoną ściereczką, by przywrócić nadruk do pierwotnego stanu.

Jest elastyczny

Jak możecie Państwo zauważyć na załączonym poniżej filmie, nadruk na skórze może być rozciągany i zginany właściwie na wszystkie sposoby. To jednak nie jest w stanie go zniszczyć. Obraz naniesiony na skórę z wykorzystaniem technologii UV pracuje razem z materiałem.

Na jakich przedmiotach warto wykonać nadruk?

Skóra i powierzchnie skóropodobne od lat kojarzą się z wysoką jakością, dlatego jedną z branż, w której tej rodzaj druku znajdzie szczególne miejsce, jest branża wnętrzarska. Na sofach, fotelach i kanapach skórzanych bardzo pożądane są wszelkiego rodzaju grafiki, takie jak oryginalne wzory kwiatowe. Takie elementy bardzo zwiększają ich atrakcyjność. Dzięki naszym drukarkom na meble można nanieść zjawiskowy nadruk, sprawiając, że dany przedmiot będzie wyglądać bardziej ekskluzywnie.

Nadruki będą fantastycznie komponować się również z odzieżą skórzaną. To doskonały sposób na spersonalizowanie produktu, takiego jak kurtka, i sprawienie, by wyróżniał się on spośród wielu podobnych artykułów. Doskonałym miejscem na nadruk będą również wszelkiego rodzaju gadżety i akcesoria takie jak damskie torebki czy etui na okulary.

 previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
Slider

 

TUSZE PREMIUM

Nad Zalewem 10C Kraków 30-235 Polska

UP