Tusz QUANTUM DOTS

tusz Quantum Dots - unikalny tusz zawierający nanokryształy o wymiarach 2-10 nanometrów. Kryształy te absorbują energie w paśmie UV i emitują w paśmie widzialnym dla oka.

Quantum Dots Technologies to technologia oparte na efektach kwantowych bardzo małych cząstek półprzewodnikowych o wielkości kilku nanometrów (od 2 do 10 nanometrów). Niezwykle małe cząstki generują właściwości optyczne i elektroniczne, które różnią się od właściwości większych cząstek. Drobno rozdzielona zawiesina kropek kwantowych ma właściwości szczególnie stabilnych luminoforów, czyli substancji zdolnych do przekształcania pochłoniętej przez nie energii w emisję światła.


QUANTUM

Farby IQDEMY produkowane są na bazie nanocząsteczek srebra (do 100 nm) zdyspergowanych w rozpuszczalniku organicznym. Dzięki tak niewielkim rozmiarom atramenty mogą prześlizgnąć się przez dysze głowicy drukującej, a urządzenia atramentowe mogą drukować cienkie linie i detale. Ta możliwość jest ważna dla produkcji mikroelektroniki.


 

POBIERZ ULOTKĘ

 


Laboratorium IQDEMY Chemicals może zintegrować technologię QUATUM Dots z dowolną formułą druku. Tusz nadaje się do cyfrowych drukarek atramentowych i innych precyzyjnych wydruków, w tym druku zabezpieczeń dokumentów i produktów.

Drukowanie zabezpieczeń jest niezawodną ochronę wszystkich dokumentów, produktów i opakowań przed fałszowaniem i manipulacją.

W chwili obecnej IQDEMY produkuje tusze zabezpieczające do dokumentów identyfikacyjnych (np. Paszporty i dowody osobiste), banknoty, czeki bankowe, karty do głosowania, bilety, oznaczenia opakowań i oznaczenia identyfikacyjne komponentów OEM.

 


 

UVprinter.pl Sp. z o.o.

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nad Zalewem 10C Kraków 30-235 Polska

UP