Tusz Premium, tusz Standard

QDEMY holding produkuje i dostarcza tusze dla wielu typów głowic drukujących takich jak: Konica Minolta, Ricoh, Spectra, Kyocera, Epson.

Nasi chemicy mają ponad 14 letnie doświadczenie w druku UV, tworząc wysokiej klasy atramenty stosowane na różnych powierzchniach. Tusze IQDEMY mają bardzo dobra przyczepność i optymalną elastyczność. Tusze są nieszkodliwe dla głowic drukujących i zapewniają im ciągłą prace bez utraty jakości.

Nasze atramenty UV charakteryzują się odpornością na światło 7 na 8 w skali Blue Wool Scale, co daje możliwość korzystania z wydruków na zewnątrz, nie martwiąc się o blaknięcie przez lata.

Specjalne monomery w kompozycji farb zapewniają długą żywotność druku nawet w warunkach wysokiej wilgotności bez potrzeby dodatkowej ochrony.

Zaprojektowany do użytku w trudnych warunkach środowiska może wytrzymywać temperaturę poniżej -60˚C i obfite opady śniegu bez uszkodzeń obrazu.

Atrament wytrzymuje podgrzanie do temp. + 180˚C w sposób ciągły i do + 250˚C w termoformowaniu.

previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
Slider

previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
Slider


POBIERZ ULOTKĘ

 


 

UVprinter.pl Sp. z o.o.

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nad Zalewem 10C Kraków 30-235 Polska

UP