Druk UV na drewnie

Technologia druku UV na drewnie pozwala nanosić grafiki w wysokiej rozdzielczości na sztywne powierzchnie bez konieczności stosowania dodatkowych folii. W naszej ofercie znajduje się profesjonalna drukarka do drewna, która nanosi nadruki m.in. na laminaty, sklejki i płyty meblowe. Nasze urządzenie obsługuje kolory z palety CMYK oraz WHITE. Światło UV generowane przez drukarkę do drewna sprawia, że pigment zostaje utrwalony w strukturze surowca i przez cały czas pozostaje wyrazisty.


Drukarki dla przemysłu wnętrzarskiego

Drewno od wielu lat jest jednym z najchętniej wykorzystywanych surowców do tworzenia mebli. Do niedawna jego twarda struktura i (najczęściej) gruba powierzchnia sprawiały, że wszelkie dekoracje nanoszono ręcznie na sklejki, płyty i laminaty. Drukarki do drewna całkowicie odmieniły ten proces, oferując niepowtarzalną możliwość automatycznego nanoszenia grafik na najróżniejsze powierzchnie drewniane. Drukarki z ruchomym stołem, które znajdują się w naszej ofercie, mogą nanosić obraz w wysokiej rozdzielczości na pojedyncze deski, ale również na gotowe meble.


Dlaczego warto skorzystać z drukarki do drewna?

W przemyśle drzewiarskim zdarzają się sytuacje, gdy potrzebne jest zadrukowanie kilku stosów tarcicy w jak najkrótszym czasie. Nałożenie napisu, logo, czy symbolu na tak nieregularną powierzchnię może przysporzyć problemów osobie nawet najlepiej posługującej się pędzlem i farbami. Wykonując to zadanie z pomocą drukarki, można zaoszczędzić nie tylko czas, ale również farbę. Drukarka do drewna naniesie nadruk precyzyjnie i szybko, wykorzystując niewielką ilość atramentu. 

TUSZE PREMIUM

Nad Zalewem 10C Kraków 30-235 Polska

UP