Tusz IQDEMY ECO otrzymał raport ISO 8124-2014 "Bezpieczeństwo zabawek" dla atramentu UV.

Ekologiczny i bezpieczny dla dzieci.


Dziś większość produktów dla dzieci trafia do konsumentów z Chin. Czynnikiem, który przyciąga konsumentów przy zakupie zabawek dla dzieci, jest cena, a co za tym następuje niska jakość. Jednocześnie w najlepszym razie, zabawka szybko się psuje, a w najgorszym - powoduje nieodwracalną szkodę dla zdrowia dziecka. Każdy z nas ma ścisłe i rygorystyczne wymagania bezpieczeństwa dotyczące wszystkiego, z czym nasze dzieci wchodzą w interakcje. Dotyczy to również zabawek.


QUANTUM

Przy produkcję zabawek dla dzieci jedną z głównych ról odgrywa druk atramentem UV. Atramenty i lakiery UV są stosowane na różnych powierzchniach zabawek dla dzieci, takich jak: papier, plastik, tkaniny, metal itp. Niestandardowy (toksyczny) tusz na zabawkach dla dzieci może wyrządzić szkodę dziecku poprzez emisję trujących gazów. Jeśli zostanie połknięty w małych częściach zabawki, może mieć toksyczny lub szkodliwy wpływ na ciało dziecka.

QUANTUM

Jednak drukowanie na zabawkach może być nieszkodliwe dla dzieci. Aby nasi klienci byli tego pewni, prowadzimy badania i testy, które spełniają wszystkie wymagania GOST. Potwierdzają to nasze badania i testy w dziedzinie atramentami UV. W roku 2018 roku firma IQDEMY przeprowadziła badanie zgodnie z GOST ISO 8124-3-2014 "Bezpieczeństwo zabawek" dla atramentu UV. Ten raport pokazuje, że atramenty ECO IQDEMY utwardzane promieniowaniem UV są wysokiej jakości i przyjazne dla środowiska - iqdemy-print.ru/inks/uf-chernila

Produkt ten może być wykorzystywany do produkcji zabawek dla dzieci, a w szczególności certyfikat dotyczy następujących zabawek, ich części i materiałów:

- zabawki dla dzieci do trzech lat;

- zabawki imitujące żywność, które stykają się z ustami dziecka, zabawki do zabawy, akcesoria do pisania związane z zabawkami.

QUANTUM

W tym samym czasie, rozwiązując problem bezpieczeństwa zabawek dla dzieci, firma IQDEMY rozwiązuje problem przyjaznego dla środowiska stosowania atramentu w innych kierunkach. Dlatego produkty wytworzone przy pomocy naszych atramentów UV mogą być stosowane w przemyśle mebli dziecięcych, co również stawia szczególne wymagania w zakresie jakości wytwarzanych towarów. Należy pamiętać, że w celu uzyskania wysokiego poziomu jakości druku w branży meblarskiej, konieczne jest stosowanie podkładów i lakierów. Elementy te poprawiają przyczepność i odporność na ścieranie mechaniczne gotowych wyrobów. Dodatkowo zwiększają właściwości ochronne drukowanych produktów, i nadają produktowi efekt projektowy, a także rozwiązują inne problemy technologiczne . Podkłady IQDEMY są w pełni przetestowane i spełniają wszystkie wymagania jakościowe GOST 31149-2014 (ISO 2409: 2013). iqdemy-print.ru/inks/prajmery-i-laki

Firma IQDEMY nie stoi w miejscu, stale badamy opinie naszych klientów i konsumentów, śledzimy trendy w druku i nowe efekty estetyczne, ale najbardziej koncentrujemy się na zapewnieniu, że nasz produkt jest bezpieczny i przyjazny dla środowiska.

Holding IQDEMY przestrzega zasady "Nie szkodzić!".


Przykłady produktów wykorzystujących tusze IQDEMY ECO: 

previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
Slider

 

UVprinter.pl Sp. z o.o.

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nad Zalewem 10C Kraków 30-235 Polska

UP